Kurs norweskiego
Home

 

KURSY NORWESKIEGO DLA POLAKÓW: Prowadzę kursy języka norweskiego dla Polaków mieszkających na południu Norwegii( w Kristiansand i okolice) czyli całe Sřrlandet.

Kurs norweskiego dla Polaków rozpoczyna się 21 STYCZNIA 2007 o godzinie 15.15 w salkach parafialnych koscioła katolickiego ST:ANSGER  w Kristiansand.

Grupy początkujące i zaawansowane.

Blizsze  informacje o cenie i długosci trwania kursu  21.01.2007 o godz 15.15.

Kursy norweskiego dla Polaków rozpoczęłam w roku 2006. Uczestnikami kursu są osoby prywatne jak i pracownicy firm .Na kursach kładę szczególny nacisk na prawidłową  wymowę,poprawną gramatyczną pisownie i wysławianie się, zrozumienie ustne i pisemne norweskiego.Używam podręcznik „ Ny i Norge „, który składa się z 3 częsci:.         

bullet

główny podręcznik z dialogami i gramatyką

bullet

ćwiczenia

bullet

 - słowniczek polsko-norweski 

 

 Mój program kursów obejmuje rownież naukę o społeczeństwie norweskim ( po polsku ).Na tych lekcjach podejmuję następujące zagadnienia :-

bullet

historia Norwegii ( od wikingów do współczesnosci)

bullet

-ustrój polityczny

bullet

gospodarka

bullet

ekonomia,

bullet

szkolnictwo,

bullet

system zdrowia,

bullet

 funkcjonowanie różnych etatów komunalnych,

bullet

norweska kultura, tradycja, mentalność.

bullet

Podejmuję  również  tematy związane z prawem pobytu i pracy Polaków w Norwegii.

Moja 10 letnia praktyka wykładowcy języka norweskiego dla obcokrajowców  oraz długoletnie doświadczenie pedagogiczne daje mi wiedzę jak uczyć i co uczyć.

Gwarantuję wysoką jakosc szkolenia . Kładę  nacisk na praktyczną naukę norweskiego w sytuacjach codziennych i zawodowych.